Software developer za Microsoft tehnologije u Sektoru gospodartsva

Zagreb, Croatia

C# Developer job description template

Opis posla

Posao software developera (softverskog inženjera) u Sektoru gospodarstva uključuje projektiranje, dizajniranje, održavanje i razvoj Enterprise rješenja temeljenih na MS tehnologijama. Imat ćeš priliku raditi na velikim i uzbudljivim projektima za različite klijente. Osigurat ćemo ti kontinuirano učenje i profesionalni razvoj.

Tvoje kvalifikacije

  • visoka/viša stručna sprema tehničkog smjera
  • osnovno ili napredno korištenje i znanje tehnologija: C#, ASP.NET, MVC; poznavanje SQL-a, poznavanje .NET
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Od tebe očekujemo

  • odgovornost, samoinicijativnost i predanost radu
  • spremnost za rad u timskom okruženju
  • spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Prednost

Reci prijateljima za ovaj oglas